Web Tasarım

Tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik arasındaki ince çizgiyi iyi biliyoruz, dünya standartlarında web siteleri ve e-ticaret çözümlerini sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştiriyoruz.

Portal Uygulamaları

Kurum içi iletişimin öneminin farkındayız, tüm ihtiyaçların tek noktadan karşılandığı Portal çözümlerimiz ile iç iletişiminizi güçlendirelim, tüm kurumsal verinizi tek noktada toplayalım.

Mobil Yazılım Geliştirme

Dünya çapındaki güncel mobil uygulamaları ve tasarım trendlerini ciddiyetle takip ediyor, sizin için estetiği, tekniği ve yaratıcılığı bir araya getirerek mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Özel Drupal Geliştirme

Kurumsal Drupal projelerinin yanı sıra Drupal için özel tema ve modül geliştiriyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza ve kurumunuza özel geliştirme faaliyetlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret

Online ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmekte. Web siteniz üzerinden online satış yapın, işinizi internete taşıyın. Size özel tam e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Markanızın sosyal medya stratejilerini uzman bakış açımızla birlikte oluşturalım, sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenizle markanızı buluşturacak şekilde yönetelim.

Drupal Danışmanlık

Drupal projeleriniz için stratejik ortağınız olmaya adayız, projelerinizi birlikte planlayalım. Sizi Drupal ile tanıştıralım ve tüm web altyapınızı Drupal'a göre tekrar oluşturma için birlikte çalışalım.

Drupal Eğitimleri

Tüm dünyada verilen başarısı kanıtlanmış Sertifikalı Drupal Eğitimlerini ülkemizde veriyoruz. Site Yapılandırma, Modül ve Tema geliştirme gibi eğitimleri kurumsal veya bireysel olarak veriyoruz.

Bakım & Destek

Projenizi tamamladıktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz, siz istediğiniz sürece hem geliştirdiğimiz projelerse hem de yeni konularda sürekli hizmet veriyoruz. Her zaman yanınızdayız.