Hizmetler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Markanızın ya da ürünlerinizin dijital dünyada doğru hedef kitleye ulaşması için yaratıcı çözümler üretelim, işinizi ve markanızı birlikte daha iyiye taşıyalım. Web siteniz kurumunuzun prestiji için çok büyük bir öneme sahiptir, şirketinizin dünyaya açılan yüzüdür. Doğru kurgulanmış ve tasarlanmış bir web sitesi ile yeni müşterilere ulaşabilir, onların satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyebilir. Biz bunun için hazırız, siz de hazırsanız lütfen bizimle iletişime geçin.  Ülkemizde Drupal konusunda çözüm üreten ender firmalardanız. Acquia'nın eğitim ve çözüm partneriyiz.

Niçin Bizimle Çalışmalısınız?

  •   Alanımızda uzmanız
  •   Projeleri tam zamanında tamamlarız
  •   Sizi ve ihtiyaçlarınızı iyi anlarız
  •   Profesyonel bir ekibiz
  •   İşi doğru şekilde yaparız
Hizmetlerimiz
Birlikte çalışabileceğimiz çok fazla alan var, hizmetlerimizden bazılarını aşağıda listeledik
ama siz her durumda lütfen bizimle iletişime geçin, detayları konuşalım;
 
 

Web Tasarım

Tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik arasındaki ince çizgiyi iyi biliyoruz, dünya standartlarında web siteleri ve e-ticaret çözümlerini sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştiriyoruz.

 

Mobil Çözümler

Dünya çapındaki güncel mobil uygulamaları ve tasarım trendlerini ciddiyetle takip ediyor, sizin için estetiği, tekniği ve yaratıcılığı bir araya getirerek mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

 

Drupal Eğitimleri

Tüm dünyada verilen başarısı kanıtlanmış Sertifikalı Drupal Eğitimlerini ülkemizde veriyoruz. Site Yapılandırma, Modül ve Tema geliştirme gibi eğitimleri kurumsal veya bireysel olarak veriyoruz.

 

Portal Uygulamaları

Kurum içi iletişimin öneminin farkındayız, tüm ihtiyaçların tek noktadan karşılandığı Portal çözümlerimiz ile iç iletişiminizi güçlendirelim, tüm kurumsal verinizi tek noktada toplayalım.

 

Özel Drupal Geliştirme

Kurumsal Drupal projelerinin yanı sıra Drupal için özel tema ve modül geliştiriyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza ve kurumunuza özel geliştirme faaliyetlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

 

Drupal Danışmanlık

Drupal projeleriniz için stratejik ortağınız olmaya adayız, projelerinizi birlikte planlayalım. Sizi Drupal ile tanıştıralım ve tüm web altyapınızı Drupal'a göre tekrar oluşturma için birlikte çalışalım.

 

E-Ticaret

Online ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmekte. Web siteniz üzerinden online satış yapın, işinizi internete taşıyın. Size özel tam e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

 

Dijital Pazarlama

Markanızın sosyal medya stratejilerini uzman bakış açımızla birlikte oluşturalım, sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenizle markanızı buluşturacak şekilde yönetelim.

 

Bakım & Destek

Projenizi tamamladıktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz, siz istediğiniz sürece hem geliştirdiğimiz projelerse hem de yeni konularda sürekli hizmet veriyoruz. Her zaman yanınızdayız.

Müşterilerimiz
Birlikte güzel işler yaptığımız bazı müşterilerimiz;
 
  • SABANCI ÜNİVERSİTESİ
  • ÇELEBİ HOLDİNG
  • TÜRKSAT
  • TED ÜNİVERSİTESİ
  • MEKSA YATIRIM