Ana içeriğe atla

Drupal Destek

Drupal Destek hizmetimiz kapsamında, web sitenizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği sağlıyoruz

Drupal, açık kaynak kodlu bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olarak web geliştirme alanında popüler bir seçenektir. Ancak, Drupal sitenizde karşılaştığınız herhangi bir teknik sorunla başa çıkmak bazen zor olabiliyor, bu durumda da güvenilir bir partner önemli hale geliyor.

Drupal güvenli ve esnek yapısı ile birçok kuruluş tarafından tercih edilmektedir.  Mevcut Drupal web sitelerinizin ve uygulamalarınızın kullanılabilirliğini ve güvenilirliğini sağlamak kadar, değişen iş ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştirmeler yapmak da aynı derecede önemlidir.

Uygulamalarınızı her zaman çalışır durumda ve güvenli tutmak için sürekli izleme ve bakım çok önemlidir. Drupal’a ait güvenlik güncellemelerinin takip edilmesi, bunların hızlıca uygulanması önemlidir.  Drupal website ve uygulamalarınızı güvenli tutmak için geliştirme sonrası bakım ve desteğin çok önemli olduğunu biliyoruz ve bu ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunuyoruz.

Drupal Destek hizmeti kapsamında aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz;

Site Yönetimi

Drupal sitenizin yönetimini kolaylaştırmak için yardımcı oluyoruz. web sitenizde konfigürasyon, yeni geliştirme, yedekleme ve güncelleme vs gibi konuları kapsıyor.

Teknik Destek

Drupal sitenizdeki teknik sorunlarını çözmenize yardımcı oluyoruz. Hata düzeltme, veritabanı yönetimi ve diğer teknik sorunları çözmek için uzman ekibimiz destek sağlıyor.

Güvenlik

Drupal çekirdek ve modül güvenlik güncellemelerini uygulayarak web sitenizin potansiyel saldırılara karşı koruyor ve güvenli kalmasını sağlıyoruz.

Performans Optimizasyonu

Drupal sitenizin performansını artırmak için öneriler sunuyoruz. Sayfa yükleme süreleri, önbellekleme ve diğer performans faktörleri ile ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz ve bu çözüm önerilerini uyguluyoruz..

Eklenti Güncellemeleri

Drupal web sitenizdeki eklentilerin yönetimini ve güncellemesini sağlıyoruz. Eklentilerin doğru çalışmasını ve herhangi bir uyumluluk problemi olması durumunda düzeltilmesini sağlıyoruz.

Drupal Destek hizmetimiz kapsamında, web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği sağlıyoruz. 

Drupal Destek