Ana içeriğe atla

Opigno

Kurumların eğitim ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilebilir bir öğrenme yönetim sistemi sunan güçlü bir platform olan Opigno için geliştirme ve entegrasyon hizmeti veriyoruz
opigno

Opigno, açık kaynaklı bir öğrenme yönetim sistemi (LMS) ve e-öğrenme platformudur. 

Drupal tabanlıdır ve birçok özelleştirme seçeneği sunar. Kullanıcılarınızın öğrenme sürecini yönetmek, takip etmek ve ölçmek için Opigno'yu kullanabilirsiniz.

Opigno, özellikle kurumsal eğitim ve eğitim şirketleri için tasarlanmıştır. Eğitim materyalleri, testler, sınavlar ve ödevler gibi birçok öğrenme aracı sunar. Ayrıca, canlı sınıflar, sanal sınıflar ve etkileşimli web seminerleri gibi sanal sınıf seçenekleri de sunar.

Opigno, birçok dilleri desteklemekte ve tamamen özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca, öğrenci ilerlemesini takip ederek, öğretmenlere bir öğrencinin ne kadarını tamamladığını, hangi konularda zayıf olduğunu ve neleri tamamlamayı başardığını takip etme imkanı sunmaktadır.

Opigno, açık kaynaklı olması sayesinde, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir bir öğrenme yönetim sistemi sunmaktadır. Ayrıca, birçok eklenti ve entegrasyon seçeneği ile birlikte gelir, bu sayede kurumunuzun iş akışlarını daha da kolaylaştırır.

Kurumların eğitim ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilebilir bir öğrenme yönetim sistemi sunan güçlü bir platform olan Opigno için geliştirme ve entegrasyon hizmeti veriyoruz.

Opigno