Ana içeriğe atla

Decoupled

Decoupled uygulamalar, web arayüzü olmayan, web servisler ile arka planda çalışan uygulamalardır. Bir mobil uygulamanın arka planı olabileceği gibi, ReactJS, Svelte gibi javascript gibi önyüz uygulamalar için de arka plan sağlayabilecektir.

Decoupled (ayrıştırılmış) uygulamalar genellikle web servisle ile haberleşir. 

RestAPI ile Decoupled uygulamada yer alan veriler diğer uygulamara aktarılacaktır. Decoupled uygulamalar birden fazla arayüze veri sağlayabilir ve uygulamalar için esneklik sağlar.

Bazı durumlarda uygulamalarınız farklı amaçlara hizmet ederler, bu uygulamaların yapısal olarak daha esnek olması gerekir.  Bu tür durumlarda Decoupled uygulama mimarisi size büyük bir esneklik sağlar. Tek bir arkaplan uygulaması ile birden fazla ortamlara veri sağladığınız bir mimari oluşturabilirsiniz. Bu sayede diğer uygulamaların hangi diller ile geliştirildiğinin bir önemi olmaz, standart web servisler ile farklı ortamlara veri sağlayabilirsiniz.

Drupal içerik yönetim sistemi ile modern ve esnek Decoupled uygulamalar geliştiriyoruz, ihtiyaçlarınıza göre bir mimari oluşturabiliriz.

Decoupled