Ana içeriğe atla

Hakkımızda

Dijitalde Öncülük Edin, Bizimle Geleceği Şekillendirin
Dijital çağın sürekli değişen dinamikleri karşısında, Drupart olarak teknolojik sınırları aşıyoruz. Web, mobil ve yapay zeka alanlarındaki derin bilgimizle, marka ve işletmelere geleceğin yenilikçi çözümlerini sunuyoruz.
hakkimizda

Dijital stratejiler konusunda trendleri sadece izlemekle kalmıyor, onları belirleyerek sektöre yön veriyoruz.

"Dijital Mükemmeliyeti Yeniden Tanımlıyoruz" ilkesiyle, müşteri deneyimlerini dönüştürmek, pazarlama yöntemlerini yenilemek ve rekabette öne çıkmak adına özgün yaklaşımlar benimsiyoruz. Dijital dönüşümün bir zorunluluk olduğunun farkındayız ve bu bilinçle işletmelerin dijital alanda öne çıkmasına destek oluyoruz.

hakkimizda-drupart
hakkimizda-drupart-com-tr

Web sitelerinden, portal ve LMS çözümlerine, e-ticaret altyapılarına kadar geniş bir yelpazede, sadece bir hizmet sağlayıcı değil, stratejik iş ortağınız olarak yanınızdayız. Drupal'ın gücünden yararlanarak, zengin içerikli, özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir dijital çözümler hazırlıyoruz.  

Drupal CMS üzerindeki uzmanlığımızı ve yapay zeka destekli altyapılarımızı kullanarak, işletmelerin özel ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştiriyoruz. Bu entegrasyon, sunduğumuz dijital deneyimleri sürekli olarak geliştirmemizi sağlıyor. 

UX/UI tasarımında, kullanıcı odaklı yaklaşımla estetik ve işlevselliği bir araya getiriyoruz. Her bir tasarımımızla, kullanıcının marka ile olan etkileşimini sadece bir deneyimden daha öteye taşımayı amaçlıyoruz. 

İnovatif çözümler sunan Drupart olarak, global bir vizyona sahibiz. Türkiye'den Amerika'ya, Birleşik Krallık'tan Almanya'ya kadar geniş bir coğrafyada, sektördeki lider konumumuzu sürdürerek hizmet veriyoruz. 

Bize katılın, dijital dönüşüm yolculuğunuzda yanınızda olalım ve sizi yarının başarısına hazırlayalım.

Markalarımız

Dünya çapında önde gelen markalarla çalışıyoruz

Ofislerimiz

Drupart Locations

Ofislerimiz

Drupart AR-GE

GOSB Teknopark Hi-Tech Bina 3.Kat B3 Gebze - KOCAELİ

+90 262 678 8872

+90 216 706 12 58 

[email protected]

Londra

151 West Green Road, London, England

+44 203 815 6478

[email protected]

Newark

112 Capitol Trail Suite, A437 Newark DE, 19711

+1 (740) 666 6255

[email protected]

Wiesbaden

Hinterbergstraße 27
65207 Wiesbaden
Deutschland

+49 (0) 6151 – 492 70 23

[email protected]