Trucas
Trucas
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Trucas </h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Trucas </h1> Desktop

Trucas

Trucas - International Education & Intership Consultant

Türkiye‘de üniversite eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilere, velilerine ve Türkiye’deki üniversitelere ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda bireysel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Türkiye’deki üniversiteler ve başvuru koşulları hakkındaki bütün bilgileri TRUCAS’dan edinebilir, başvurularınızı TRUCAS aracılığı ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde seçim yaptığınız üniversitelere iletebilirsiniz.

TRUCAS için hem tüm bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu bir web sitesi hem de Türkiye'de eğitim almak isteyen öğrenciler için başvuru sistemi geliştirdik. Öğrenciler başvurularını web sitesi üzerinden kolayca yapabilmekte ve TRUCAS yetkilileri başvuruları geliştirdiğimiz başvuru yönetim uygulaması üzerinden yönetebilmektedir.

2012 yılında kurulmuş olup, tüm Dünya ülkelerindeki mezun öğrenciler için Türkiye’de Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini almaları amacıyla kendilerine uygun eğitim imkânlarını bulmalarına fırsat sağlayan, konusunda uzman kadrosuyla eğitim danışmanlığı hizmeti sağlayan güçlü bir kuruluştur.