Ana içeriğe atla

Liberation Mapp

Vue.js ile hemofili hastalarına özel olarak geliştirdiğimiz bu uygulama ile hastalar yanıtlarına göre kişiselleştirilmiş haritalarına ulaşmaktadır. Hastaların mevcut durumunun nasıl olduğunu ve geliştirmek istedikleri alanları grafiksel olarak gösteriyoruz. 

sobi

Sobi

Sobi, nadir hastalıklara odaklanan uluslararası bir ilaç şirketidir. Nadir hastalıkları olan insanlar için hayatı değiştiren yenilikçi tedavilere erişim sağlayan Sobi için Liberation Mapp projesini geliştirdik. 

Daha çok mobil uygulama tarzında geliştirilen uygulama ile hemojili hastası kullanıcılardan yaşam alışkanlıklarına göre bazı bilgiler alınıyor. Şu anki durum ve ileride planlanan duruma göre kullanıcıda alınan veriler ile bir harita oluşturuluyor. Bu harita ile hemofili rahatsızlığı olan kullanıcılara yaşam alışkanlıklarına dair yönlendirici bilgiler veriliyor.

Sobi
Liberation Mapp
sobi

Hemofili, kanın gerektiği gibi pıhtılaşmaması sonucu kanamanın durmaması ya da geç durması ile kendini belli eden kalıtsal bir hastalıktır. Vücutta bir bölge kanadığında, kan hücreleri pıhtılaşarak kanayan damar ucunun tıkanmasını sağlar.

Gayet kullanışlı ve modern bir tarzda geliştirdiğimiz bu uygulama ile hemofili rahatsızlığı olan hastalarımız için küçük de olsa bir katkı sağlamış olduk.  Liberation Map uygulamasını Vue.js teknolojisi ile geliştirdik.  Vue.js, web uygulama geliştirme için kullanılan modern ve popüler bir JavaScript kütüphanesidir. Vue.js, son zamanlarda web geliştirme topluluğunda büyük bir ilgi gördü,yakın gelecekte de popülerliğini koruyacağını düşünüyoruz. 

Libearation Mapp’i adeta bir mobil uygulama deneyimi ile geliştirdik. Özellike hem tasarımı hem de mobil cihazlarda bir web uygulamasından daha çok mobil uygulama deneyimi sağlamaktadır.

sobi

Ofislerimiz

Drupart Locations

Ofislerimiz

Drupart AR-GE

GOSB Teknopark Hi-Tech Bina 3.Kat B3 Gebze - KOCAELİ

+90 262 678 8872

+90 216 706 12 58 

[email protected]

Londra

151 West Green Road, London, England

+44 203 815 6478

[email protected]

Newark

112 Capitol Trail Suite, A437 Newark DE, 19711

+1 (740) 666 6255

[email protected]

Wiesbaden

Hinterbergstraße 27
65207 Wiesbaden
Deutschland

+49 (0) 6151 – 492 70 23

[email protected]