Malta Tatili Website
Malta Tatili Website
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Malta Tatili</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Malta Tatili</h1> Desktop

Malta Tatili

Her şey müthiş bir fikirle başlar!


Biz Drupart'ta gökyüzüne bakan ve yeni fikirlerin oluşumunda geleceğin teknolojisini yakalamaya istekli markalar ile çalışıyoruz. Bir müşteri değil, birlikte daima bir takımız. Yol boyunca da sizlere eşlik ediyoruz. 

Malta Tatili de web sitesini müşterinin isteği doğrultusunda kullanıcı odaklı, sade, kafa karıştırmayacak bir tasarım olması gerektiğini düşündük ve uygulamaya koyulduk.

Modern ve çağdaş çizgiler ile yenilediğimiz Malta Tatili web sitesi artık mobil ve tablet'ler dahil tüm cihazlar ve ortamlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Drupal'ın güçlü, güvenli ve esnek altyapısı ile güncellediğimiz https://www.maltatatili.com gurur duyduğumuz başarılı çalışmalarımızdan biri'dir. Kolay okunabilen fontları, kullanımı kolay menu yapısı, doğru bir kategorizasyon ve içerik yerleşimi ile örnek bir proje gerçekleştirdik. Farklı sistemler ile de entegre olarak çalışan web sitesinde farklı kaynaklardaki veriler dinamik olarak gösterilmektedir.

İtina ile mobil tasarımını da cebinize getirdik. Akıllı telefonların gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılından sonra gitgide artan bir çizgide mobilden web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılından itibaren bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçmiş durumda. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Malta Tatili web sitesi mobil uyumlu web tasarım  çalışması sayesinde tüm mobil cihazlar ve tabletlerde en iyi görüntü ve kullanım performansını göstermektedir. 

Dijitalleşme çok hızlı, bu nedenle bizlerin dijital dünyaya olan tutkumuzu sürdürmek çok önemli. Ekip olarak yeni teknolojilerin ve tekniklerin keşiflerini paylaşmak ve sektörün en iyi sitelerini Geleceğin Teknolojisine göre tasarlamak için birlikte çalışıyoruz. Tasarladığımız web siteleri yalnızca görsel olarak ileri seviye olmakla kalmıyor aynı zamanda arama motoru optimizasyonu (SEO), özelliklerine göre geliştiriliyor ve yine tamamı Drupart kurumsal SEO ekibi tarafından geliştirilen CMS sistemi ile yönetilebilir olarak hazırlanıyor. Malta Tatili de bu projelerimizden biridir. Bence bir tatili hakettik :)

Türkçe seyahat içeriği boşluğunu doldurmak amacıyla 2011 yılında kurulmuş bağımsız bir gezi platformu olan Gezimanya Türkiye'nin en büyük seyahat portalıdır.  1850 seyahat destinasyonu ve 18bin sayfasıyla bugün Gezimanya Internet’teki en geniş Türkçe seyahat rehberidir ve hızla da büyümektedir.