Ana içeriğe atla

Malta Tatili

Malta'yı keşfetemeye hazır mısınız?  Muhteşem doğası ve eşsiz kültürüyle Malta sizi bekliyor!. Malta Turizm Kurumu (MTA) sahipliğindeki maltatatili.com web sitesini Drupal altyapısı ile geliştirdik. 

malta

Malta Tatili

Malta Tatili de web sitesini müşterinin isteği doğrultusunda kullanıcı odaklı, sade, kafa karıştırmayacak bir tasarım olması gerektiğini düşündük ve uygulamaya koyulduk. Malta Tatili web sitesi artık mobil ve tablet'ler dahil tüm cihazlar ve ortamlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Drupal'ın güçlü, güvenli ve esnek altyapısı ile güncellediğimiz https://www.maltatatili.com gurur duyduğumuz başarılı çalışmalarımızdan biri'dir. Kolay okunabilen fontları, kullanı

Malta Tatili
Malta Tatili
Malta Tatili

Farklı sistemler ile de entegre olarak çalışan web sitesinde farklı kaynaklardaki veriler dinamik olarak gösterilmektedir. İtina ile mobil tasarımını da cebinize getirdik. Akıllı telefonların gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılından sonra gitgide artan bir çizgide mobilden web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılından itibaren bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçmiş durumda. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Malta Tatili web sitesi mobil uyumlu web tasarım çalışması sayesinde tüm mobil cihazlar ve tabletlerde en iyi görüntü ve kullanım performansını göstermektedir.

Malta Tatili
malta

Dijitalleşme çok hızlı, bu nedenle bizlerin dijital dünyaya olan tutkumuzu sürdürmek çok önemli. Ekip olarak yeni teknolojilerin ve tekniklerin keşiflerini paylaşmak ve sektörün en iyi sitelerini Geleceğin Teknolojisine göre tasarlamak için birlikte çalışıyoruz. Tasarladığımız web siteleri yalnızca görsel olarak ileri seviye olmakla kalmıyor aynı zamanda arama motoru optimizasyonu (SEO) özelliklerine göre geliştiriliyor ve yine tamamı Drupart kurumsal SEO ekibi tarafından geliştirilen CMS sistemi ile yönetilebilir olarak hazırlanıyor. Malta Tatili de bu projelerimizden biridir.

Bence bir tatili hakettik :)

 

 

Ofislerimiz

Drupart Locations

Ofislerimiz

Drupart AR-GE

GOSB Teknopark Hi-Tech Bina 3.Kat B3 Gebze - KOCAELİ

+90 262 678 8872

+90 216 706 12 58 

[email protected]

Londra

151 West Green Road, London, England

+44 203 815 6478

[email protected]

Newark

112 Capitol Trail Suite, A437 Newark DE, 19711

+1 (740) 666 6255

[email protected]

Wiesbaden

Hinterbergstraße 27
65207 Wiesbaden
Deutschland

+49 (0) 6151 – 492 70 23

[email protected]