Karel
Karel
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Karel</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Karel</h1> Desktop

Karel

Yüz Yüze Teknoloji Lideri KAREL web sitesini güncelledik.

Yüz Yüze Teknoloji'nin öncü kuruluşlarından KAREL Elektronik web sitesini yeniledik. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan KAREL, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. 

KAREL, ana faaliyeti olan telekomünikasyon konusunda çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde kablolu ve kablosuz iletişim sistemleri geliştirmekte, üretmekte ve bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satmakta ve satış sonrası hizmet organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Başlıca ürünler, üstyapı sınıfında küçük, orta ve büyük kapasitelerde olmak üzere özel telefon santralları ve bunların çevre birimleri, IP çağrı merkezi, altyapı sınıfında ise kırsal alan santralları ve ara bağlantı santrallarıdır.

Modern bir anlayış ile yenilediğimiz KAREL web sitesi artık mobil ve tablet'ler dahil tüm cihazlar ve ortamlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Drupal'ın güçlü, güvenli ve esnek altyapısı ile güncellediğimiz karel.com.tr gurur duyduğumuz bir proje oldu. 

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye'de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye'nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.