Sabancı Üniversitesi gazeteSU
Sabancı Üniversitesi gazeteSU
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>gazeteSU</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>gazeteSU</h1> Desktop

gazeteSU

gazeteSU öğrencilere, mezunlara, akademisyenlere ve çalışanlara dair kampüs haberlerini tüm okurlarına sunuyor.

gazeteSU, Sabancı Üniversitesi'nin online yayın aracıdır. gazeteSU; öğrencilere, mezunlara, akademisyenlere ve çalışanlara dair kampüs haberlerini kültür sanat, bilim ve toplum üzerine özel haberler ve röportajlar ile yeni bir tasarım ve altyapı ile sunmaya devam ediyor.  Dinamik banner yapısı, görselleri ve video izleme araçları ile desteklenen geniş haber alanı sayesinde, Sabancı Üniversitesi gündemi gazeteSU’da...

gazeteSU tüm mobil cihazlara uyumlu yapısı ile artık daha kullanıcı dostu. Akıllı cihazlarla gazeteSU’yu ziyaret ettiğinizde, haberleri sosyal medyada ve Whatsapp ile hızlıca paylaşabilirsiniz. Daha rahat okunan ve kolay paylaşıma imkan sunan gazeteSU’yu keşfettikçe, birçok sürprizle karşılacak okumaktan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Sabancı Üniversitesi, 1994 yılında Hacı Ömer Sabancı Vakfı önderliğinde Sabancı topluluğu tarafından kurulma karar alınmış ve Ekim 1999'da ilk öğrencilerini karşılayarak öğretime başlamış bir vakıf üniversitesidir. Sabancı Üniversitesi, Türkiye'de liberal bilimler tarzı eğitim veren ilk yükseköğretim kurumudur.