TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı
TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı</h1> Desktop

TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı

TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı yayında.

COVID-19 vakalarının ülkemizde defa görüldüğü günlerde TÜBİTAK için çok kısa bir zamanda, bilimsel çalışmaların ve COVID ile ilgili haberlerin paylaşılacağı bir paylaşım platformu geliştirdik.

TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı mobil ve tablet'ler dahil tüm cihazlar ve ortamlar ile uyumlu olarak geliştirdik. Modern ve çağdaş çizgiler ile geliştirdiğimiz COVID-19 paylaşım platformu, kolay okunabilen fontları, kullanımı kolay menu yapısı, doğru bir kategorizasyon ve içerik yerleşimi ile çok kullanışlı bir proje oldu.

Drupal'ın güçlü, güvenli ve esnek altyapısı ile güncellediğimiz TÜBİTAK COVID-19 web sitesi yayında.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, kısaca TÜBİTAK, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının "ilgili" kuruluşlarından olup özel hukuk hükümlerine tâbidir.

Geliştirdiğimiz COVID-19 Paylaşım platformunu Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank canlı yayında duyurdu. Özellikle bu alanda araştırma yapan bilim insanları için geliştirilen bu platform ile hem bu alanda araştırma yapan kişileri buluşturmayı, duyuru - haber gibi içeriklerin paylaşılmasını amaçlıyor.