Sobi Liberation Mapp
Sobi Liberation Mapp
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Sobi Liberation Mapp</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Sobi Liberation Mapp</h1> Desktop

Sobi Liberation Mapp

Sobi

Sobi, nadir hastalıklara odaklanan uluslararası bir ilaç şirketidir. Nadir hastalıkları olan insanlar için hayatı değiştiren yenilikçi tedavilere erişim sağlayan Sobi için Liberation Mapp projesini geliştirdik.

Daha çok mobil uygulama tarzında geliştirilen uygulama ile hemojili hastası kullanıcılardan yaşam alışkanlıklarına göre bazı bilgiler alınıyor. Şu anki durum ve ileride planlanan duruma göre kullanıcıda alınan veriler ile bir harita oluşturuluyor. Bu harita ile hemofili rahatsızlığı olan kullanıcılara yaşan alışkanlıklarına dair yönlendirici bilgiler veriliyor.  

Gayet kullanışlı ve modern bir tarzda geliştirdiğimiz bu uygulama ile hemofili rahatsızlığı olan hastalarımız için küçük de olsa bir katkı sağlamış olduk. 

Hemofili, kanın gerektiği gibi pıhtılaşmaması sonucu kanamanın durmaması ya da geç durması ile kendini belli eden kalıtsal bir hastalıktır. Vücutta bir bölge kanadığında, kan hücreleri pıhtılaşarak kanayan damar ucunun tıkanmasını sağlar.

İsveç'te Drupal temelli hizmetler sunan Digitalist, Node One'ın satın alınması sonunda Global bir yapıya dönüştü. Digitalist Sweden özellikle Drupal temelli tasarım, geliştirme ve bakım hizmetleri vermektedir.