Sabanci Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Web Sitesi
Sabanci Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Web Sitesi
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Sabanci Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Web Sitesi</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Sabanci Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Web Sitesi</h1> Desktop

Sabanci Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Web Sitesi

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi web sitesini yeniledik.

Dünyadaki işletme okullarının sadece %5’inin sahip olduğu AACSB akreditasyonu alarak bu alandaki en iyi üniversite olma yolunda hızlıca ilerleyen, ülkemizin de önde gelen işletme okullarından biri olan Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi'nin kurumsal web sitesini baştan tasarladık, kodladık ve yayına aldık.

SOM web sitesinde açılan dersler, öğretim üyeler, yayınlar, duyurular gibi çeşitli formatlarda dinamik veriler yer almaktadır. Farklı sistemler ile de entegre olarak çalışan web sitesinde farklı kaynaklardaki veriler dinamik olarak gösterilmektedir.

Modern ve çağdaş çizgiler ile yenilediğimiz SOM web sitesi ile kolay okunabilen fontları, kullanımı kolay menu yapısı, doğru bir kategorizasyon ve içerik yerleşimi ile örnek bir proje gerçekleştirdik.

Sabancı Üniversitesi, 1994 yılında Hacı Ömer Sabancı Vakfı önderliğinde Sabancı topluluğu tarafından kurulma karar alınmış ve Ekim 1999'da ilk öğrencilerini karşılayarak öğretime başlamış bir vakıf üniversitesidir. Sabancı Üniversitesi, Türkiye'de liberal bilimler tarzı eğitim veren ilk yükseköğretim kurumudur.