offCourse
offCourse
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>offCourse </h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>offCourse </h1> Desktop

offCourse

Offcourse iş hayatında çalışanların başarılı olmalarını temin etmek üzere yetkinlik temelli gelişim eğitimlerinin verildiği online bir platformdur.

offCourse, İletişim, İlişki Yönetimi, Liderlik, Başarı Odaklılık, Özgüven gibi profesyonel yaşamda gereksinim duyup kendinizi yetiştirmek istediğiniz pek çok konuda e-öğrenim modelleriyle eğitimler hazırlamaktadır.

Eğitimden gelen onlarca yıllık deneyimlerini dijital teknolojiyle buluşturan offCourse yöneticileri, bir yandan işletmelerin çalışanlarına vermek istedikleri çok sayıda eğitimi dijital ortama taşırken bir yandan da kurumların gereksinimlerine uygun özel eğitimler tasarlayıp, her kurum için farklı bir e-öğrenme stratejisi oluşturarak işletmelere yardımcı olmaktadırlar. offCourse, eğitim stratejisi oluştururken, işletmelerin toplam eğitim maliyetlerinin düşmesini ve eğitimden sağlanan yararın artmasını hedeflemektedir.

offcourse.com.tr web sitesinin planlama, tasarım ve geliştirme aşamalarının tamamını başarı ile tamamladık. Drupal platformu üzerinde inşaa ettiğimiz offCourse ile kullanıcılar kurumsal ve bireysel olarak ders satın alabilir, derslerini isterlerse mobil uygulamadan isterlerse web sitelerinden takip edebilirler. Dersler modüller halinde oluşmaktadır ve her bir modülde yer alan video, test, ödev gibi aşamaları tamamladıkça modüller ve ders tamamlanır. 

Oldukça kompleks ve farklı sistemler ile entegrasyonun yer aldığı komple bir e-öğrenme portalı offCourse'u offcourse.com.tr den ziyaret edebilirsiniz.