Çelebi Holding
Çelebi Holding
Mobile Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Çelebi Havacılık Holding Kurumsal Website</h1> Mobile
Desktop Mockup
AŞAĞI
KAYDIR
<h1>Çelebi Havacılık Holding Kurumsal Website</h1> Desktop

Çelebi Havacılık Holding Kurumsal Website

Türkiye'nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olan Çelebi Havacılık Holding Kurumsal websitesini yeniledik. Türk sivil havacılık endüstrisinde entegre hizmetlerin en başarılı örneklerinden biri olarak öne çıkan Çelebi Havacılık Holding, tam kapsamlı servis portföyü ile müşterilerine dünya standartlarında yer hizmetleri sunmaktadır. 

Modern bir tasarım anlayışı ile yenilediğimiz Çelebi Havacılık Holding kurumsal web sitesi, artık hem mobil hem de masaüstü cihazlarda çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. 

Drupal'ın güçlü altyapısı ile geliştirdiğimiz web sitesi, güvenli, hızlı ve kolay yönetilebilir bir altyapıya sahip.

Çelebi Havacılık Holding, temelleri 1958 yılında Türkiye'nin ilk özel yer hizmetleri şirketi Çelebi Hava Servisinin kurulmasıyla atılmıştır. 1995 yılında bünyesinde bulunan şirketlerin yönetiminin bir araya toplaması amacıyla Çelebi Holding A.Ş. kurulmuştur. 2014 yılı itibarıyla holding, havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği gibi alanlarda hizmetler vermektedir.

Drupal, çok dilli siteler için güvenli ve esnek bir altyapı sunmaktadır. Drupal ile birden fazla dile sahip siteler geliştirmek mümkündür. Çelebi için geliştirdiğimiz kurumsal web sitesi de Türkçe, İngilizce ve Macarca dillerini desteklemektedir. 

Web sitelerinin sürekli güncel olması arama motoruları (SEO) açısından epey önemlidir ancak birçok site sürekli güncellenmez bununla birlikte sosyal medya hesaplarında düzenli olarak içerik yayınlanır. Çelebi için geliştirdiğimiz sosyal medya entegrasyonu ile sosyal medya'da yayınlanan postları web sitesinin bir parçası olarak sitenin sürekli güncel olmasını sağladık.